מרפאות ומכונים מומלצים

כיצד מבצעים ניקוי רעלים?

צום מיצים

אם אתם רוצים לשמור על בריאות הגוף, חשוב שתדעו כי כיום באמצעות ניקוי רעלים ניתן גם לאזן את הגוף, גם להוריד במשקל וגם לדעת כיצד אפשר לנהל אורח חיים טוב יותר. אבל כיצד מבצעים ניקוי רעלים? ומה זה אומר? כל המידע בהמשך!

ניקוי רעלים היא פעולה שמתרחשת על מנת לנקות את הגוף מכלל האוכל המעובד, הזיהום שהגוף שלנו סופג במהלך החיים כמו גם מחומרים שונים אשר מפרים את האיזון של הגוף, מעיקים עליו ומורידים את האנרגיה בגוף.

בנוסף ניקוי רעלים המתבצע על ידי צום מיצים נועד גם עבור אנשים שרוצים להשיל ממשקלם, כמו גם להתכונן אל חיים בריאים יותר.

בשל כך רבים פונים אל שיטת ניקוי הרעלים שמתבעת על ידי צום מיצים וזאת כמובן תוך פיקוח והצטרפות אל קבוצות שמתארגנות בצורה הטובה והבריאה ביותר שיש כדי לבצע את הצום.

אבל מהם קבוצות ניקוי רעלים?

כיום ישנן שלל קבוצות המספקות ניקוי רעלי הגוף, איזון הגוף והחזרת האנרגיה כמו גם השלת המשקל העודף באמצעות צום מיצים.

תכניות כאלה כוללות יציאה אל נפש של שבעה ימים בהם באמצעות חברי הקבוצה ותמיכה של מנהיגים המומחים בתחום נהנים מניקוי רעלים בצורה  נכונה ובריאה, כמו גם בתמיכה לאורך כל הדרך, כאשר הצום מלווה בהתאמת מיצים נכונים המורכבים משלל ממרכיבים טבעיים כמו ג'ינגר, סלק, פטרוזיליה, גזרים ועוד.

תכנית הצום וניקוי הרעלים מלווה בדרך כלל גם בתכנית עשירה עם מנהיגים קבוצתיים מנוסים המסייעים לנקות את הגוף באמצעות שבעה ימי ניקוי עם מיצים אורגניים וכשרים המכילים פירות או מיצים ירוקים.

ליווי קבוצת האנשים המנקים את הרעלים מגופם מתרחשת בליווי של מוסיקה חיה, שהייה בטבע או על חוף הים, כמו גם שהקבוצה מבצעת תרגול יוגה ומדיטציה יומית, טאי צ'י, טכניקות נשימה, יוגה צחוק, פלדנקרייז, אמנות, ריקוד.

על מנת למצו את תכנית הצום המתאימה לכם  – נסו לאתר דרך האינטרנט או דרך המלצות תכניות ניקוי רעלים שמתאימות לכם.