ניתוחים וטיפולים לגוף

שומן עצמי סוגי טיפולים

שומן עצמי סוגי טיפולים

תאי שומן נמצאים בכל מקום בגוף – אך לא תמיד היכן שהם מתאימים לעיקולים וקווי מתאר יפים. שומן עצמי סוגי טיפולים הם טכניקות חדשות יחסית הגוברות בפופולריות רבה מדי שנה, כתוצאה מהתוצאות היפות והטבעיות שהם מניבים, והיתרונות המרובים שההליכים מציעים.

אנשים שאינם מרוצים מהנפח והמתאר של הפנים, הירכיים, הישבן, החזה או הבטן שלהם יכולים להעביר שומן משלהם לאזורים אלה, ולשפר את המראה של שני האזורים בתהליך אחד.

הליך העברת שומן פונה לקהל הרחב, מכיוון שהניתוח עצמו פולשני באופן מינימלי, וההליך הוא רב תכליתי – ניתן להשתמש בו על מנת למלא נפח שאבד בפנים, לשפר את גודל וצורת הישבן או להחליק את השקעים באזור הבטן או החזה הנגרמים כתוצאה מטראומה או ניתוח קודם.

מאיפה מעבירים שומן עצמי?

אזורים נפוצים המשמשים להליכי שומן עצמי סוגי טיפולים כוללים א הבטן והירכיים – שנחשבים ל"אזורים בעייתיים" עבור אנשים רבים ולעתים קרובות יש להם מצבורי שומן רבים. העברת שומן מאזורים אלו מצמצמת את האזורים הבעייתיים ומשפרת את קווי המתאר של הגוף.

לאחר שהשומן מועבר בטכניקות שאיבת שומן, הוא עובר טיהור והכנה לתהליך ההזרקה. זה נותן לשומן את הסיכויים הטובים ביותר להישרדות, מכיוון שחלק מהתאים יוכלו להתבסס במיקומם החדש ולהיות קבועים לאורך זמן. תהליך ההזרקה הוא זעיר פולשני, והמטופלים יכולים לצפות קדימה לתוצאו יפות ומראה טבעי עם מינימום השבתה.

ייעוץ העברת שומן

אם אתם מעוניינים בשיפור קווי המתאר של גופכם באמצעות העברת שומן עצמי, תצטרכו להתייעץ עם מנתח פלסטי על מנת לתכנן את ההליך שלכם. ראשית, תדונו ביעדיכם לניתוח והמנתח יקבע האם ניתן לעמוד ביעדים אלו בניתוח העברת שומן עצמי סוגי טיפולים או הליך אחר.

הרופא שלכם יעזור לכם להחליט אם העברת שומן או הליך אחר יעניקו לכם את התוצאות שאתם מחפשים, כמו גם יבטיח שאתם מועמדים טובים. תוכלו לשאול כל שאלה שיש לכם בנוגע להליך וללמוד עוד על הניתוח, ההחלמה, הסיכונים והתוצאות. ייעוץ על העברת שומן עצמי הוא הזדמנות חשובה להכיר את המנתח ולהתכונן לניתוח שלכם.

מועמדים להעברת שומן

למרות שהליך העברת שומן עצמי הוא הליך שצומח במהירות ומייצר תוצאות יפות שעובדות היטב עבור אנשים רבים, זו אינה האפשרות הנכונה עבור כולם. מועמדים טובים להליכי העברת שומן עצמי הם אנשים שרוצים להוסיף נפח טבעי עדין לאזור אחד או יותר בגוף או להצעיר את הפנים המזדקנות.

על מועמדים להעברת שומן להיות במצב בריאותי כללי טוב מסיבות בטיחותיות. על מטופלים להיות עם מספיק שומן על מנת לשמש לסוג הרצוי של ההעברה – יותר להעברת שומן לירכיים או לישבן, פחו להעברת שומן לפנים.

סיכונים ושיקולים

שאיבת שומן קודמת יכולה ליצור רקמת צלקת, מה שמגביל את האזורים הפוטנציאליים העברת השומן. על המטופלים להגיע להליך עם ציפיות מציאותיות, ולחקור את כל אפשרויות העברת שומן סוגי טיפולים הזמינים לפני קבלת החלטה.