כללי

תמיכה לרגליים נחוצה לכל אחד בכל יום

מדרסים

התאמת מבנה הגוף שלנו לדרישות המודרניות לא נעשית על ידי הטבע ומה שמקשה עלינו לתפקד דורש פתרון מותאם אנטומית ואורתופדית כדי שנוכל לתפקד ללא פציעות

לא חובה להיות ספורטאי או חובב פעילויות אקסטרים כדי להגיע למצב שבו הגוף מותש ואינו מצליח לעמוד במטלות המודרניות שאנחנו מעמיסים עליו. אנחנו הולכים שעות בנעליים שאינן בנויות נכון רק משום שהן יפות, כמו נעלי עקב או נעלי שפיץ אפילו לגברים. אנחנו עומדים על הרגליים בהופעות ורוקדים מבלי לספק תמיכה נאותה כמו מדרסים אורתופדיים לכפות הרגליים שאמורות לבצע את העבודה הזאת.

אנחנו עובדים בעבודות פיזיות שונות בבית ובחוץ ולא דואגים לכך את נקודת המפגש שלנו עם הקרקע כדי שיהיה פחות לחץ על הגוף, וכל זה גובה מחיר שנע מאי נוחות ועד פציעות שונות בגפיים ואפילו כאבי גב ושלד.

חשיבות כפות הרגליים

כפות הרגליים הן האיבר שהכי רחוק מהראש ומתשומת הלב שלנו עד כדי כך שהן נלקחות כמובן מאליו. דווקא הן אלה שקובעות את איכות המפגש שלנו עם הקרקע בכל שעה של היום והן אלה שזקוקות לדאגה כדי להבטיח המפגש הזה לא יסתיים בנזק שיגרום לנו פציעה. הרגליים נושאות את משקל הגוף ואנחנו יודעים שרבים סובלים מעודף משקל שאינו מקל על הרגליים עם השנים.

יחד עם השחיקה הגדולה של המפרקים והעצמות גם כפות הרגליים מתעייפות ומתחילות לפתח את הדלקות והעיוותים השונים שאופייניים למצב שבו הן אינן נתמכות בנעליים נוחות או מדרסים אורתופדיים שהותאמו להן אנטומית לפי המבנה הייחודי לכל אחד.

חשיבות התמיכה ופיזור הלחץ

מדרסים מותאמים אישית בעזרת חנות אורטופדיה מקצועית הם האמצעי הטוב ביותר למניעת אי נוחות וכאבים, ובוודאי למניעת דלקות כמו דרבן בעקב שמאפיינות מצבי הזנחת רגליים כאלה. המדרס הוא זה שמפזר את משקל הגוף בצורה שווה יותר כך שהרגליים מקבלות עזרה במטלה. כמו כן, כל דריכה על הרגל, כל צעד, כל ריצה או ריקוד או משא שאנחנו מרימים זוכים לתמיכה הנאותה שמרככת את החבטה עם הקרקע ובכך מונעת פציעה ונזק מצטבר לטווח הארוך.