כללי

ספות פינתיות –לבחור את הספה המתאימה לנו

סלון פינתי

אחת ההחלטות הראשונות והמשמעותיות שאנחנו מקבלים בעיצוב הבית, בין אם מדובר בבית שכור, בית חדש שזה עתה קנינו או בכל סוג של בית אחר, היא ההחלטה איזו ספה לקנות לסלון או לחדר השינה שלנו.

זו החלטה משמעותית מאחר ואנחנו נשתמש לא מעט בספה הזאת. אם אנחנו בוחרים להציב אותה בסלון, אז באופן טבעי היא תשמש אותנו בעת שנצפה בטלוויזיה, נקרא ספר, נדבר בטלפון או בזמן שנארח חברים ובני משפחה. אם אנחנו מחליטים להציב אותה בחדר השינה, אז יהיו לה כמובן שימושים אחרים. כמובן שאנחנו יכולים לבחור ולהציב את הספה גם במקומות אחרים בבית ואפילו בעסק.

כפי שאנחנו יכולים להבין, ניתן למצוא דוגמאות שונות של ספות שיכולות להתאים לכל סוג של מבנה, לכל עיצוב של חלל. אנחנו יכולים למצוא ספות רגילות עם שני או שלושה מושבים, וכן אנחנו יכולים למצוא ספות גדולות יותר. וכן אנחנו יכולים למצוא ספות פינתיות.

הרעיון של ספות אלה הוא מאוד פשוט. מדובר על ספות אשר ניתן להציב אותן בפינת החדר, כך שחלק מהן עומד במקביל לקיר אחד וחלק אחר במקביל לקיר השני. למעשה מדובר בספה בצורת ר'.

מדוע משתלם לקנות ספה כזו

יש יתרונות רבים ברכישה ושימוש של ספה פינתית. למשל, ספה כזו יכולה לשרת אותנו בהנחה ואנחנו לא מעוניינים לקנות מערכת ישיבה מחולקת. כאן אנחנו יכולים להשתמש במערכת אחת, אשר לא בהכרח חייבים או אפשר לפצל אותה.

יתרון אחר, בצורה כזו אנחנו מכסים חלק נרחב מהשטח ולא משאירים שום חלק ריק. אם מדובר בחלל גדול ובין אם מדובר בחלל קטן, אז זה ללא ספק יכול להיות מאוד פרקטי וכן מאוד יפה מבחינה עיצובית.

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של ספות כאלה. בין אם מדובר בספות שהן אך ורק לישיבה ובין אם מדובר בספות שמשלבות אופציה של ישיבה וכן של שכיבה. הכל תלוי כמובן במה שאנחנו מחפשים לשימוש, במה שאנחנו צריכים ורוצים להציב בסלון של הבית שלנו.