כללי

דשא סינטטי – הבחירה הנכונה לכל בית ולכל עסק

דשא

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, יותר ויותר מקומות אשר יש בהם דשא. בין אם זה בחצר, בגינה, ובמקומות אחרים. על פניו זה נשמע טבעי, מי לא היה רוצה שיהיה לו מרבד דשא עליו הוא יכול לשחק, עליו הוא יכול לשכב ולהשתזף, לקרוא ספר, או סתם לנוח.

אך מן הסתם, לא בכל מקום אפשר לשתול דשא, לא בכל מקום הוא צומח ואז צריך לבדוק מה האופציות האפשריות במקרה שכזה. הבחירה הטובה ביותר היא פשוט להשתמש במרבד של דשא סינטטי.

מדובר על מרבד שאפשר להתקין אותו במקומות שונים, ללא שום בעיה שכן לא מדובר בדשא רגיל שזקוק לתנאים מיוחדים. מדובר על מרבד מיוחד, שנראה ומרגיש כמו דשא אמיתי אך הוא סינטטי לגמרי.

היתרון הגדול של דשא כזה הוא ברור, אנחנו יכולים להשתמש בו במגוון מקומות ללא שום צורך להתייחס לתנאי השטח ותנאי מזג האוויר, וכן התחזוקה שלו לא עולה לנו כסף כלל. אנחנו יכולים להתקין אותו בכל מקום, אנחנו יכולים להשתמש בו בצורה אפקטיבית לצרכים שונים, לא רק לשימוש ביתי אלא גם לצרכים אחרים, בין אם מדובר במגרשי משחקים, מגרשי כדורגל, אזורי משחק ליד בריכות ציבוריות ועוד.

כיצד בוחרים איזה דשא לקנות

על מנת ליהנות מדשא איכותי, אנחנו צריכים לדעת מה הם הצרכים שלנו, כיצד אנחנו רוצים להשתמש בדשא, לשם מה אנחנו רוצים להשתמש בו, וכמובן איפה אנחנו מתכוונים להתקין אותו.

מן הסתם, יש הבדל בין להתקין דשא בבית פרטי לבין כזה שאנחנו מתכוונים להתקין במקום בו אמורים להשתמש בו כמות גדולה יותר של אנשים. חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא לא רק סוגים של מרבדים אלא גם כאלה שמגיעות בעלויות שונות. אנחנו יכולים למצוא דשא סינטטי זול ואנחנו יכולים למצוא דשא יקר, כמובן שהעלות לא מלמדת דבר על איכותו.

לפני סיום רק נדגיש, אם אנחנו בוחרים להתקין דשא כזה, חשוב שאנחנו נעשה זאת באופן אופטימאלי על מנת שלא נצטרך לחזור על ההתקנה בעתיד ונוכל להשתמש בו באופן בטוח ונוח.