כללי

שלושה תחומי עיסוק של אדריכל נוף

אדירכל נוף

כמה אנחנו עובדים קשה. מחקרים שונים כבר הוכיחו כי ישראלים עובדים פי כמה וכמה יותר מחבריהם בעולם המערבי. כולנו פשוט עובדים קשה, קשה מאוד. לכן, חשוב כל כך לייצר מרחבים בהם נוכל לשאוב קצת השראה ושקט. נקודות שיתנו לנו רגע לנשום, רגע להכיל את כל מה שעובר עלינו ולייצר מרחב שיאפשר לנו להירגע, לנשום, להכיל את המציאות המורכבת.

מי  לא מעוניין בבית צמוד קרקע עם גינה? במדינת ישראל בה מרכיב המשפחתיות ויצירת הקשרים חשוב כל כך, כל אחד רוצה בית גדול, מקום בו הוא יוכל לארח את חבריו ואת בני משפחתו לעוד ערב נעים ושמח ביחד. אלא שאנחנו גם חיים במדינה צפופה למדי, כך שיצירה של מרחב משותף, מרחב ירוק, היא לא פעם אתגר לא  קטן בבניינים הגבוהים כל כך שאנחנו חיים בתוכם.

עיצוב גן על הגג או על מרפסת היא בעיננו עבודה מרגשת מאין כמותה. האמינו לנו, אין דבר שמעורר בנו יותר פליאה מלהצליח להחדיר את המרחב הטבעי אל תוך העולם האורבני בו רבים מאיתנו הופכים ליעילים, פרודוקטיביים כל כך. עיצוב גן על גג או מרפסת היא הדרך הצנועה שלנו להביא לאנשים, ללקוחות שלנו שלווה. אנחנו אוהבים לראות בכל פעם מחדש את הלקוחות שלנו מאושרים ממראה יופי ירוק בבית שלהם ממש.

מה עושה אדריכל נוף הלכה למעשה

  1. אדריכל נוף הוא מי שיכול לקחת את הנתונים הטבעיים של הדירה שלכם ולמקסם את היכולות שלה: אנחנו בכל פעם מחדש נפגשים עם לקוחות שאומרים לנו חצי בצחוק חצי ברצינות כי הם 'הורגי עציצים' מושבעים. אנחנו תמיד מגחכים לשמע הקביעה הזו כי אנחנו יודעים שעם מעט עזרה, הבנה של היתרונות של הדירה לעומת החסרונות שלה אנחנו נגיע לתוצאות נהדרות ביחד.

 כל מה שצריך לדעת זה איפה נכנס אור, מתי נושבת רוח ועוד, כדי לדעת בדיוק איזה צמח יתאים לכאן, איך נוכל למקסם את היתרונות הטבעיים של המרפסת או הגג. עבודה של אדריכל נוף נוגעת בראש ובראשונה לתכנון שמאפשר לקבל החלטות מושכלות ויעילות בנושא.

  1. אדריכל נוף מקשיב לצרכים שלכם ופועל למענם: אדריכל נוף לא עובד בתוך וואקום. יש כאלו שמעוניינים לייצר גינה עבור ישיבה בנוחות עם חברים בערב, יש כאלו המעוניינים במי שיאפשר להם ליצור מרחב למען הילדים, כלומר, כל אחד צריך מענה קצת אחר. אדריכל נוף מקשיב לצרכים שלכם ומייצר את המרחב האמור בהתאם.
  2. אדריכל נוף בונה יופי: כמובן שהגינה עצמה, בין אם היא במרפסת ובין אם היא על הגג היא מרחב שצריך להיות יפה ואסתטי. היתרון בעבודה של אנשי מקצוע הוא בכך שאלו יכולים להסתכל על המרחב ולתת מענה מושלם מתוך היכרות, חקירה ולמידה לאורך השנים.