כללי

מה זה שעשני אישה

גברים נוטים לברך ״שלא עשני אישה״ ואילו נשים מברכות ״ברוך שעשני אישה״. אבל צריך להבין שעצם העובדה שגברים מברכים על כך שאינם נשים, לא מעיד על כך שהנשים צריכות להיות עצובות מעצם היותן נשים. הרעיון שעומד מאחורי הברכות הללו הוא שכל אדם יכול להודות לאלוהים על כך שברא אותו כפי שהוא, בין אם מדובר בגבר ובין אם אישה.

מבחינה מגדרית לכל אחד תפקיד משלו בעולם, ואין פה עניין של טוב ורע או עדיפות למין כזה או אחר. לכל מגדר יתרונות וחסרונות משלו, ושני הצדדים נועדו להשלים אחד את השני וליצור חיים משותפים שבהם כל אחד יכול לשחק את התפקיד שלו.

כל אחד צריך להיות שלם עם עצמו

זה לא משנה אם אתם גברים או נשים – לכל אחד התפקיד שלו בחיים, ועלינו להיות שלמים עם הדרך שבה ה׳ ברא אותנו. לא צריך לעסוק בשאלה שעשיתי איזה – גבר או אישה, אלא לחוות את החיים על פי הדת ולעשות מצוות כפי שהיא דורשת.

אם יש לכם שאלות שנוגעות לתפקיד שלכם בתור גבר או אישה במארג המשפחתי או לדרך שבה זה משתלב עם הדת היהודית, אתם יכולים להתייעץ בנושא עם הרב שלכם ולהבין טוב יותר איך כל זה אמור לקחת חלק בחיים האישיים שלכם, וכך בעצם להיות שלמים עם הדרך שבה אתם בוחרים לפעול.

תמצאו את התפקיד שלכם בחיים

מתקשים להבין איך להביא לידי ביטוי בצורה מוצלחת את התפקיד שלכם בחיים? תנו לנו לומר לכם שזה לא צריך להיות קשה בחיים, ותמיד יש לכם את האפשרות להתייעץ עם הרב על מנת להבין טוב יותר כיצד אתם יכולים לשלב את הדת בחיים שלכם בכל היבט שניתן לחשוב עליו.

בעזרתו של הרב יהיה לכם ברור יותר מה אתם צריכים לעשות מבחינת שילוב הדת בחיים שלכם והיא היא אמורה לשחק תפקיד בכל היבט שרק ניתן לחשוב עליו, ואין ספק שזה יהיה חשוב ביותר שתעשו את זה מבחינתכם.

תלמדו איך לשלב את הדת בחיים

יש לא מעט דברים שצריכים להילקח בחשבון כאשר מנסים לשלב את הדת בחיים, והרי שאם אתם רוצים להבין איך לעשות את זה בצורה מוצלחת, עליכם להתחיל בכך שתלמדו על זה ברצינות ותנצלו את הזמן שלכם כדי ללמוד בכל יום דברים חדשים שיקרבו אתכם אל הדת.

למרבה המזל כיום יש אתרים שיכולים להפוך את החיפוש הזה להרבה יותר פשוט עבורכם, ואנו בטוחים שזה משהו שיוכל לאפשר לכם להבין איך לשלב את הדת בחיים בצורה מדויקת, ועל כן יהיה כדאי לכם לעשות שימוש באתרים שיכולים לשתף אתכם במידע חשוב על הדת והדרך הנכונה לשלב אותה בחיים שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם לבסוף.