כללי

קרמיקה לבית

קרמיקה לבית

אחת ההתלבטויות שיש לכל מי שמשפץ את ביתו, הינה בחירה נכונה של אריחי קרמיקה לבית. ישנם סוגים רבים ומגוונים של אריחי קרמיקה, אם מאיכויות שונות, גוונים, גדלים גימור מבריק או גימור מאט. יש לבחור כאשר הדבר החשוב הוא פרקטיות שתשולב בעיצוב הנכון. יש לדאוג, כי הריצוף יהיה עמיד וחזק והתחזוקה של אריחי הקרמיקה תהיה פשוטה. יש לציין כי ריצוף מבריק, יהיה קל יותר לתחזוקה, מאשר ריצוף מאט.

יש לציין כי למרות שקל יותר לנקות קרמיקה לבית שהיא בגימור מבריק, אבל תדירות הניקוי תהיה גבוהה יותר ולכן, מומלץ לחשוב היטב לפני הבחירה. למרות המראה העדין והמרשים של אריחי קרמיקה בגימור מבריק, מדובר על ריצוף שהוא חזק. למרות שריצוף מאט הוא כזה שלא נראה בו כל לכלוך או כתם, אך קשה יותר להסיר לכלוך מאריחי קרמיקה בגימור מאט.

בחירת ריצוף לחללים הקטנים והגדולים בבית

יש לציין, כי אריחים מבריקים העשויים מקרמיקה, יגדילו אופטית את החללים השונים, היות והם מחזירים את האור הנשפך אליהם מהתקרה. ריצוף זה, יתאים לחללים קטנים, אבל מצד שני, אריחים בגימור מאט, יקנו תחושה של חמימות וביתיות, למשל כאשר מדובר בסגנון עיצוב כפרי .יש להגיע לאולמות התצוגה של מכירת אריחים מהסוגים השוני ומומלץ לא להתרוצץ לאזורים מרוחקים מדי. אם לדוגמא אתם גרים באזור מודיעין, חפשו אולם תצוגה המשווק קרמיקה במודיעין. לרוב, הישראלים משקיעים יותר בריצוף הסלון ובחדרי השינה וחדרי הילדים, הם נוהגים להשקיע פחות, או שיעדיפו פרט או מרצפות קטנות יותר.

אינכם צריכים להיגרר להוצאות גדולות בריצוף החללים השונים בית

יש לציין שרבים חוששים מאחת הוצאות הגדולות כמו  אריחי קרמיקה לבית, כאשר ההתקנה שלהם היא הוצאה גדולה נוספת. ראשית, אין לחשוש היות וקיימים גם עודפים של אריחי קרמיקה שתוכלו למצוא במחיר זול יותר. עלות זו, תהיה זולה יותר  באופן משמעותי של בין 70%-80% בהוצאות. עדיין תוכלו לשמור על איכות בריצוף אם תזדמן לכם הזדמנות כזאת. כדאי לברר היטב לפני שאתם מתחילים בחיפוש אחר עודפי קרמיקה שיוזילו באופן משמעותי את ההוצאות שלכם.