כללי

קרוזים

קרוזים

רבים מעדיפים לנפוש באמצעות קרוזים כאשר ההנאה היא שונה וחווייתית בהרבה יותר, מאשר מלון וטיסות, בזבוזים, השכרת רכב והוצאות נוספות. גם מבחינת המאמץ, הרבה  יותר קל להישאר על מלון צף שיש בו הכול, מבלי הצורך לארוז מחדש מזוודות ולנסוע ממקום למקום. אם מדובר במשפחה, הילדים נהנים יותר ואינם משתעממים כאשר הם נמצאים על אניית פאר שיש בה כל מה שילדים רק חולמים והם בהשגחה מתמדת. על האונייה ישנו צוות מקצועי הכולל מדריכים לילדים, שף מדופלם שיכין ארוחות כיד המלך וכידוע, מדובר על אירוח על תקן של פנסיון מלא.

שייט על אוניה כבר אינה נחלתם של אנשים מבוגרים ועשירים בלבד

אם בעבר הייתה קיימת סטיגמה כי חבילות שייט הינן נחלתם של עשירים מבוגרים בלבד, היום רבים מכל שכבות האוכלוסייה, צעירים ומבוגרים כאחד, מעדיפים לשוט על אוניה חלומית שהיא מלון צף בסגנון של 5 כוכבים  עם כל הפינוקים האפשריים. ניתן למצוא שייט ליעדים שונים בעולם, כאלה שאתם מעוניינים להיות בהם , כאשר הנוף, אוויר הים והרוגע הם מנת חלקם של הנופשים. השייט כולל מסעדות עם ארוחות ושתייה, מועדונים ובארים, הופעות ומחזות, פעילויות נפלאות ומרגשות לילדים, מתחם ספורט עם מכון כושר  בריכות שחייה ועוד.

מגוון הפלגות גם בים התיכון

ישנן משפחות או זוגות שאינם מעוניינים להתרחק הרבה ואלה, יעדיפו קרוזים בים התיכון או בים האגאי בחופי ואיי יוון, טורקיה, בולגריה ועוד. ניתן למצוא גם שייט לאיטליה, ספרד, מרוקו ומקומות מיוחדים רבים. מדובר על שייט תענוגות מדהים שקשה יהיה לשכוח במשך הרבה זמן. אנשים שהחלו לנפוש על  אוניות לארצות שונות, מחפשים בכל נופש את היעד המרתק הבא, היות ונהנו מהשייט הראשון ונשארו עם טעם של עוד.

מי שמעוניין יוכל לשוט לארצות כמו רוסיה, המלאה בתרבויות מרתקות, שפות , אמנויות, היסטוריה ועתיקות. למשל סנט פטרבורג הינה עיר הנמל המרכזית בים הבלטי ברוסיה ועיר זו, מהווה אטרקציה בפני עצמה. תוכלו לראות קתדראלות מדהימות ביופיין, ארמונות וכיכרות מיוחדות. לשייט באניות פאר, יש הרבה יתרונות שרבים מהישראלים גילו והם מצפים בכיליון עיניים לשייט הבא.