מאמרים ועצות

כיצד לבחור קוסמטיקאית לטיפולי פנים?

כיצד לבחור קוסמטיקאית לטיפולי פנים?

כשזה מגיע לפנים שלנו, הבחירה בקוסמטיקאית היא לא עוד צעד צרכני רגיל. מדובר בלא אחר מאשר כרטיס הביקור שלנו, המוטיב שמאפיין אותנו יותר מכול. לא בכדי, שרבים דואגים כה רבות לעור הפנים ולסידורם החל מן השיער, דרך הגבות ועד לעור הפנים בכללותו. על כן, במאמר הבא מרוכזים מספר טיפים מרכזיים שיסייעו לכם לבחור נכונה את הקוסמטיקאית המקצועית שתטפל בעור פניכם.

המלצות פה לאוזן

אנחנו יכולים לחפש ברחבי המרשתת יום וליל, ועם זאת, ההמלצה הטובה ביותר לקוסמטיקאית מקצועית המתמחה בטיפולי פנים הייתה ותמיד תהיה: דעתו הכנה של אדם הקרוב אלינו. הקפידו לדלות את כל הפרטים הנדרשים – מה היה סוג הטיפול? האם הוא נבע מתוך צורך רפואי? האם נראו תוצאות מידיות? האם היו תופעות לוואי? מה היה הרושם שהתקבל? והאם הפתרון לבעיית העור נמצא מיד או שמא היה צורך במספר ניסיונות? כל אלו, יכולים בוודאי להשפיע באופן ניכר על החלטתכם.

תעודות והכשרות

בתחום הקוסמטיקה הרפואית, וכל שכן כאשר מדובר בעור הפנים שלנו, מומלץ שנהיה עם האצבע על הדופק ונוודא כי אכן איש המקצוע שבידיו אנו מפקידים את פנינו, מכיר את תחומו על בוריו. אל תרגישו נבוכים מלבקש מבעלת המקצוע לראות את התעודות. הרגישו חופשיים לברר אם אכן מדובר באיש מקצוע מיומן, ואם עבר הכשרה נאותה ומקצועית במכללה הממוקדת בתחום הקוסמטיקה הרפואית. האם עבר השתלמויות שונות? זכרו כי זהו סקר שוק לכל דבר ועניין.

נוחיות ההגעה לקליניקה

בעיקר בתחום הקוסמטיקה הרפואית, מומלץ שלא לפספס טיפול מתוך סדרת מפגשים. כל פספוס של פגישה כזו או אחרת, עלול לפגוע בהשפעה של השימוש בתכשירים השונים ובמכשור הטכנולוגי דוגמת טכנולוגיית לייזר RF ודומיה. על כן, הקפידו לצמצם את טווח הבחירה שלכם בקוסמטיקאיות לטיפולי פנים, כך שיהיו בקרבה נוחה לאזור מגוריכם. היו כנים עם עצמכם; אם אינכם מתכוונים להגיע לעתים תכופות או תחושו צורך לבטל מפעם לפעם, הרי שמומלץ לחפש אחר קוסמטיקאית חלופית.

כימיה

לא, אנחנו לא מדברים על הכימיה של התכשירים השונים אשר בהם ישתמשו במהלך המפגשים. המטרה כאן היא לברר אם ישנה כימיה אמתית בינכם לבין הקוסמטיקאית שתטפל בפנים שלכם. אם אינכם מרגישים שישנה כימיה, קרי אמון אמתי ומבוסס, הרי שמומלץ שלא לקפוץ על המציאה הראשונה, ולהמשיך ולברר בקליניקות ומכוני יופי שונים נוספים.