כללי

חמאם טורקי

חמאם טורקי

בריאות הנפש קשורה עם בריאות הגוף קשר בל יינתק. לכן, כאשר מבלים בספא שיש בו גם חמאם טורקי כבונוס אזי הגוף יוצא נשכר והנפש עוד יותר. ספא מהווה עולם בפני עצמו שמנותק מהסביבה החיצונית. הכניסה אליו נעשית דרך מבוא מעוצב אפוף ריחות נעימים ומוסיקה מרגיעה. ניתן לשבת בו זמן מה ליהנות מיין, מנשנושים או ממשקאות קלים וחמים. ההמתנה הזאת מסייעת לגוף ולראש להתנתק מהסביבה החיצונית האינטנסיבית ומאפשרת להתרגל בהדרגה לשקט, לאווירה ולפינוקים הצפויים.

בספא יש כאמור, חמאם טורקי, מתקני סאונות יבשות ורטובות, בריכת ג'קוזי, חדרי טיפולים למסאז'ים, טרקלין למנוחה ובית קפה צמוד. בילוי קלאסי יכלול שימוש במתקנים השונים וקבלת סוגי טיפולים מגוונים בהתאם לטעמם של המבלים. בחמאם טורקי ניתן לקבל טיפולים שלא מוצאים באתרי ספא סטנדארטיים. כאן ניתן לקבל קרצוף הגוף עם סבון ומים חמים וחומרים טבעיים אחרים. בנוסף, פילינג לנשים, עיסוי משולב ועיסוי קרקפת.

סוגי עיסויים

טיפולים אחרים הממריצים את מחזור הדם ואשר מרגיעים כאחד הם סוגי עיסויים המתבצעים על ידי מעסים מוסמכים ובעלי ידע וניסיון. ניתן לקבל עיסוי שמנים קלאסי ו/או עיסוי משולב עם אבנים חמות. אפשר להזמין עיסוי ליחיד, עיסוי זוגי, ל 45 או ל 30 דקות. העיסוי מתבצע בחדר פרטי אינטימי מחומם ונעים. יש בו מוסיקה שקטה וריחות נעימים. לאחר או לפני כל טיפול מכל סוג שהוא ניתן ליהנות מהג'קוזי, הסאונות ועוד.

בילוי יומי ארוך זמן יכול לכלול את כל הטיפולים ושימוש בכל המתקנים, ואילו, קצר יותר רק בחלק מהם. ניתן לקבל חבילות טיפולים בכל אחת משעות היום. ניתן להגיע לבד, בזוגות ובקבוצות. רבים מנצלים את הספא באירועים מיוחדים כמו: ימי נישואין, ימי הולדת, מסיבת הפתעה לבן/בת הזוג ועוד. הצוות המקצועי מיומן ומסור מאוד ויודע לבצע את הטפולים היטב כולל עיסויים לנשים בהריון. בית הקפה עומד לרשות המבלים כל העת, ואין כמו לסיים בילוי מהנה בארוחה טובה המרגיעה את הבטן ומשדרגת את הבילוי. כל אחד זקוק לזמן איכות כזה המוסיף רבות לאיכות חייו, וככל שיתמיד להגיע כן ירוויח יותר.